Kodėl jums kreditoriai nesuteikia paskolos?

paskolosSusirūpinote dėl gauto neigiamo atsakymo iš greitųjų kreditų bendrovės? Matote, paskolai gauti neužtenka vien fakto, kad esate dirbantis asmuo – su laiku vis dažniau yra griežtinamos mokumo vertinimo nuostatos, o tai reiškia, kad ir dėl tam tikrų aplinkybių, jūs galite būti laikomas nemokiu asmeniu net jeigu ir turėsite oficialų darbą. Viskas priklauso nuo daugelio aplinkybių, kurias pabrėžiame šiame straipsnyje.

Ar jūs skolintumėte pinigus žmogui, kuris ir taip jau yra paėmęs daug kreditų? Suprantama, kad ne, todėl jeigu tokioje situacijoje atsidūrėte patys, nesistebėkite, kad kreditorius nebenorės rizikuoti. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti ir nuostatų, kurios neleidžia skolinti pinigų asmenims, jeigu jie yra priskiriami prie itin išlaidaujančių – negalite savo gaunamų pajamų skirti kredito įmokoms, jeigu jos sudarytų 40 procentų. Trumpai tariant, jūsų gaunamos pajamos turi būti paskirstytos taip, kad 40 procentų jų nebūtų išleista kredito įmokoms mokėti. Tai yra draudžiama, aišku ne jums, o būtent kreditoriams – jiems yra tokia prievolė neskolinti. Galite būti uždirbantys daug, tačiau kas iš to, kad jeigu beveik pusę savo pajamų skiriate skoloms gražinti?

Priežastis kodėl gavote ne itin malonų atsakymą – ankstesnių įsipareigojimų nevykdymas. Dabar ko gero prisiminėte, kad seniai turėjote problemų su antstoliu ar skolų išieškojimo bendrovėmis? O jūs suvokiate, kad tokia informacija yra saugoma 10 metų? Yra juk speciali duomenų bazė, kurioje talpinamas gausus sąrašas žmonių, nesugebančių gražinti skolų. Nesvarbu, kad gražinote viską kreditoriams, galbūt kažkada vėlavote su komunaliniais mokesčiais? Manote valstybė neadministruoja savo skolų? Reikėtų labiau pasidomėti apie atsakingo skolinimosi ypatumus.

Verta pabrėžti, kad daug porų nelabai suvokia ką reiškia šeimos statusas. Greitieji kreditai, kaip ir kitos paskolos yra suteikiamos atsižvelgiant į šeimyninę padėtį. Tai reiškia, kad kreditas galbūt jums nebuvo suteiktas, nes paskolos teikėjas pamatė, kad jūsų antroji pusė turi nemažai prisiimtų įsipareigojimų. Taip, viskas yra skaičiuojama bendrai – susituokę asmenys turi bendrą biudžetą, todėl prieš skolindamiesi, būtinai viską išsiaiškinkite tarpusavyje, nes jeigu kažkokių skolų yra, pirmiau jums turėtų būti aktuali galimybė padengti paskolą iš senesnių laikų, o tik tada dairytis į naujas paslaugas.