Kemperių nuomos privalumai ir trūkumai

Dauguma gamtos ir kelionių mylėtojų žino, kad kemperis yra viena patogiausių ir geriausių transporto priemonių iškyloms ir kelionėms. Kemperis turi daug privalumų, nes viskas, ko jums gali prireikti, yra vienoje vietoje. Priklausomai nuo kemperio dydžio ir rūšies jame rasite gultus, stalą, virtuvėlę, spinteles, daiktų laikymo vietą, tualetą ir dušą. Žinoma, ne visi kemperiai gali turėti visus privalumus, todėl prieš renkantis šią transporto priemonę reikėtų pagalvoti, ko jums labiausiai reikia ir, kokių patogumų tikitės. Yra du pagrindiniai būdai, kaip įsigyti kemperį : pirkimas arba nuoma. Tiek vienas, tiek kitas turi savų trūkumų ir privalumų. Taigi, kada vertėtų rinktis nuomą, o kada reikėtų įsigyti nuosavą kemperį?

Kemperiu nuomaKemperiu nuoma pastaruoju metu tapo ypač populiari. Lietuvoje kuriasi nauji nuomos punktai, o senieji taip pat plečia savo paslaugų asortimentą. Kemperius galima išsinuomoti specializuotuose arba bendruose automobilių nuomos punktuose. Kemperių nuomos kainos nėra didelės, todėl tai sau gali leisti visi norintys smagiai praleisti savo laisvalaikį. Kemperius galima išnuomoti dienai arba savaitei. Tai priklauso nuo pasirinkto nuomos punkto ir jo teikiamų paslaugų sąlygų. Vasaros sezono metu kemperių nuoma tampa ypač populiari, todėl dažniausiai kemperiai yra nuomojami paromis, kad visi norintys, galėtų pasinaudoti šia paslauga. Tai puikus pasirinkimas, jei norite savaitgalį praleisti gamtoje ar pakeliauti po kaimynines šalis. Priekabos tipo kemperį galėsite prikabinti prie savo automobilio, o po to jį palikti poilsiavietėje. Tai puikus būdas norintiems patogios nakvynės gamtoje, o dieną važinėti miesto gatvėmis ir aplankyti gražias vietas. Pagrindinis kemperių nuomos privalumas yra kaina ir patogumas, tačiau, jei kemperio jums reikės labai ilgam laikui ar jį norite naudoti kaip gyvenamąją vietą, kemperių nuoma nebus tinkamas pasirinkimas.

Namelius ant ratų perkasi tie žmonės, kurie dažnai leidžiasi į ilgas keliones arba nori juose apsigyventi. Žinoma, tai nėra puikus pasirinkimas žiemą, tačiau sode pastatytas kemperis bus puikus vasarnamis, kuriame galėsite ne tik pailsėti, bet ir laikyti būtiniausius daiktus. Jei mėgstate patogiai keliauti po Europą ir apsistoti įvairiose šalyse, taip pat reikėtų pagalvoti apie kemperio įsigijimą, nes ne visi nuomos punktai gali išnuomoti kemperį mėnesiui ar ilgesniam laikui, be to tai nėra naudinga ir jums, jei žadate tokias keliones kartoti artimiausiu metu.

Svarbiausia yra įvertinti savo galimybes ir norus. Tai padės pasirinkti tinkamiausią kemperio įsigijimo variantą.