Greitas kreditas – ką iš anksto turi žinoti kiekvienas?

greitas kreditasKiekvienam lietuvaičiui, sulaukus sunkmečio, tenka ieškoti įvairiausių galimybių, o greitas kreditas, ypač šiuo metu, yra bene vienas labiausiai padedančių būdų išsaugoti savo gerą finansinę reputaciją. Skolintis elektroninėje erdvėje gali kiekvienas. Na, dažniausiai kiekvienas  – sąžiningas bei atsakingas žmogus, nes kitiems asmenims, tokių progų nebūna suteikta. Kaip bebūtų, kiekviena skolinimosi procedūra pasižymi tam tikromis savybėmis, o jas būtina žinoti tam, kad be reikalo nebūtų sugaištas laikas. Tad siūlome pasidomėti aktualiausiais klausimais, kurie gali kilti skolinantis internetu.

Ar greitos paskolos visada suteikiamos tik su turto įkeitimu?

Kalbant apskritai, viskas yra priešingai – kaip tik turto įkeitimo niekas nereikalauja. Paprasčiausiai, greito kredito tiekėjai pinigus žmonėms skolina nereikalaudami jokio užstato, o taip pat jie niekada neprašys atsivesti laiduotoją. Pinigai yra skolinami be jokių sudėtingų procedūrų, todėl toks skolinimasis yra laikomas vienu iš paprasčiausiu Lietuvoje. Jums nereikia galvoti apie užstatus, jų tiesiog internete nėra. Na, išskyrus atvejus, kai reikia didelės paskolos – tad užstato jūsų gali paprašyti specializuotos kreditų bendrovės.

Kokie kliento bruožai lemia, jog jo paskolos paraiška yra atmetama?

Įprastai, pagal nustatytą tvarką, kiekvienas besiskolinantis pilietis privalo atitikti įstatymuose keliamus reikalavimus, o taip pat būtina nepažeidinėti kreditorių taisyklių. Vertinant mokumą, labiausiai žiūrima į kliento esamą padėtį, praeities finansinius įvykius bei galimybes. Jūs negalite būti prasiskolinę, negalite turėti daug lizingo paslaugų (įskaitant ir kreditus), privalote nuolatos iš kažkur gauti reguliarias pajamas.

Ko reikia tikėtis tiems, kurie planuoja nesėkmingą greito kredito grąžinimą?

Čia yra labai svarbu – nors ir neužstatėte nieko, kreditorius, skolos išieškojimo metu, galės pretenduoti į jūsų asmeninį turtą. Tai reiškia, kad nors ėmėte kreditą be užstato, jūsų turtas vis tiek gali būti areštuojamas. Išieškojimo metu bus pasitelkiamos gana agresyvios priemonės, todėl vengiantiems grąžinti skolas, reikėtų susimąstyti apie savo ateitį, nes toks išieškojimas tikrai pakeis jūsų ateities planus į blogąją pusę. Trumpai tariant, jeigu greitas kreditas nebus gražintas laiku, jums gresia skolos išieškojimas, kuris atsieis dar brangiau negu kad skolinotės.