Sodybos nuoma įvairioms šeimos šventėms

sodybos nuomaLietuvoje sodybos nuoma dažniausiai yra pasinaudojama vestuvių šventės organizavimo metu, tačiau tokios vietos yra tinkamos ir organizuojant kitas šeimos šventes – krikštynas, vaikų ar suaugusių gimtadienius, giminių susitikimus ir t.t. Apie sodybos nuomos galimybes turėtumėte pasidomėti plačiau, nes ne visada ją galėsite gauti už mažą kainą, tuo labiau, kad ir nuomos kalendorius neretai yra užpildomas nemenku intervalu. Tai reiškia, kad jeigu ieškote sodybos kažkokiai šeimos šventei, turite labiau pasidomėti pagal ką ją reikėtų rinktis – taip sužinosite nuo priklauso ir nuomos kainos.

Jeigu organizuojate vestuves, čia labai svarbu, kad žinotumėte kiek tiksliais žmonių dalyvaus tokioje šventėje, nes tada žinosite kokio dydžio sodybos jums reikės. Norintys išvengti didelių mokesčių, turėtų net nesivarginti ieškant taupymo galimybės, jeigu į vestuves susirinks daug žmonių. Kuo didesnis vietų skaičius sodyboje, tuo didesnis mokestis bus taikomas. Čia tikrai jau neišvengsite nemažų išlaidų – tai taikoma kiekvienoje gražesnėje kaimo turizmo sodyboje. Būtina žinoti, kad ne tik vestuvėms tokios sodybos yra nuomojamos už dideles sumas, nes būna atvejų, kuomet dideli dalyvių skaičiai susirenka ir į kiek kitokias – aukščiau išvardytas šventes. Kuo didesnę sodybą norėsite išsinuomoti, tuo už ją teks mokėti didesnę sumą.

Esamos pramogos ir privalumai taip pat pakelia sodybos nuomos kainą, nes neretai švenčių metu norima ir papramogauti. Tai reiškia, kad jeigu kokioje sodyboje norėtumėte pasimėgauti ir pirtelės malonumais, baseinu ar kitomis pramogomis, tai nemaža tikimybė, kad tokia sodyba bus brangesnė. Matote, kai kurios sodybos nuoma jūs pasinaudosite itin brangiai vien todėl, kad pramogos yra gausios ir itin patrauklios – tai kelia pačios sodybos vertę. Jeigu ta sodyba yra dar ir gražioje gamtos apsuptyje, net ir tai gali daryti įtaką nuomos kainai. Ypač vietos, esančios prie vandens telkinių  visada yra įkainojamos gana nemažomis sumomis. Tiesa, jeigu tai būtų nedidelė apimties sodyba, kuri talpina nelabai didelį skaičių žmonių, tada kaina gali būti mažesnė, nes čia taikomas erdvumo faktorius.

Visada prieš ieškodami sodybos nuomai pasidomėkite nuo ko priklauso kaina – žinosite kaip išvengti didelių išlaidų.