Prezervatyvai internetu – kodėl verta pirkti nuotoliniu būdu?

prezervatyvai internetuInternetu ne veltui dabar daugelis prezervatyvus perka vis dažniau – kainos čia yra geresnės, tuo labiau, kad ir pasirinkimas gausesnis. Kaip bebūtų, vis dar yra manančių, kad bet kokie prezervatyvai padės išvengti pasekmių, tačiau taip tikrai nėra. Nėštumo, lytiškai plintančių ligų ir kitų pasekmių galima išvengti naudojant tik kokybiškas apsaugos priemones, todėl perkant prezervatyvus, itin svarbu rintis tik geriausius įvertinimus turinčius gaminius. Tai reiškia, kad reikia rinktis populiariausių gamintojų siūlomus prezervatyvus, nes vis dėlto – juos teigiamai vertina ir patys naudotojai. Prezervatyvų internetu pirkimo metu būtina atidžiai rinktis ir e. parduotuves, kurios jais prekiauja, nes ne visose siūloma kokybiška produkcija.

Prezervatyvai internetu parduodami jau senai, nes tai vienas patogesnių būdu juos įsigyti. Daugelis vyrų net nedrįsta viešoje vietoje pirkti šias apsaugos priemones, todėl internetinė prekyba išsprendžia šią problemą – viskas atsiunčiama paštus, o tai reiškia, kad niekas nesužino kokias pasaugos priemones perka pirkėjas. Trumpai tariant, norintiems anonimiškumo perkant prezervatyvus, tiesiog reikia rinktis internetines parduotuves – taip bus daug paprasčiau išvengti to nemalonaus gėdos jausmo.

Kaip bebūtų, reikėtų akcentuoti pagrindinius prezervatyvais internetu prekiaujančių el. parduotuvių privalumus. Vienas svarbiausių – mažos prezervatyvų kainos. Kalba eina ne apie neaiškios kilmės gaminius – čia populiarių prekinių ženklų prezervatyvai yra parduodami ženkliai mažesnėmis kainomis nei prekybos centruose ar vaistinėse. Internete pardavėjai nustato daug mažesnius antkainius, nes jie dažniausiai visą produkciją užsisako gerokai didesniais kiekiais, o didesni kiekiai visuomet koreguoja ir užsakymo kainas. Tokiu būdu pardavėjai savo klientams prezervatyvus gali pasiūlyti gerokai mažesnėmis kainomis, todėl čia jau atsiranda ir antras privalumas perkant apsaugos priemones internetu.

Kas liečia kitus privalumus, tai tiesiog reikėtų įvertinti ir siūlomą asortimentą. Prekybos centruose geriausiu atveju galima matyti vos kelių gamintojų produkciją, o štai internetinės parduotuvės siūlo gerokai didesnį pasirinkimą tiek pagal kainas, tiek pagal prekinius ženklus, tiek ir pagal prezervatyvų rūšis. Būtinai atkreipkite dėmesį į asortimentą, nes yra tokių prezervatyvų, kuriuos užsidėjus net nesijaučia, jog juos vyras naudoja.