Paskolos suma ir grąžinimo laikotarpis daro įtaką kreditoriaus apsisprendimui

paskolosTvarių pajamų gavimas – vienas svarbiausių reikalavimų, kurį būtina atitikti norint gauti bet kokio tipo paskolą. Gaila, kad kai kurie klientai šito nesupranta ir vis tiek bando skolintis pinigų iš greitųjų kreditų bendrovių. Jie gaišta laiką ir dėl kitų sąlygų neatitikimo, todėl jeigu ir jūs esate vieni iš tų, kurie bandys skolintis internetu ar kitais būdais, siūlytume atsiversti viešas klientų mokumo vertinimo nuostatas ir ten paskaityti kam paskolos gali būti išduodamos, o kam ne. Tokiu būdu patys suprasite ką turėtumėte keisti, jog kredito paraiška būtų patvirtinta. Tai liečia ir pasirenkamas kredito sumas – nuo jų taipogi priklauso ar kreditorius jums suteiks paskolą ar ne.

Įprastai daug žmonių galvoja, kad paskolos suma ir skolinimosi laikotarpis daro mažą įtaką kreditoriaus apsisprendimui, tačiau šie jūsų norai tikrai daro didžiulę įtaką. Pirmiausia, jums patiems reikia suvokti, kad nuo kredito sumos ir paskolos grąžinimo termino priklauso ir tai kokios paskolos įmokos susidarys. Klystate galvodami, kad terminas nėra svarbus. Svetainė http://www.atriekrediti.biz/aizdevejs/13-via-sms akcentuoja, kad  jeigu jūs skolinsitės maksimaliam leidžiamam laikotarpiui, tai paskolos įmokos bus mažesnės nei skolinantis vos kelių mėnesių laikotarpiui. Trumpai tariant, kuo ilgesnis terminas, tuo mažesnės kredito įmokos susidaro, nes taikomos pačios mažiausios palūkanos.

Mažos įmokos susidaro ir dėl sumos dydžio. Jeigu jūs skolinatės didelę sumą, tai įprasta, kad ir paskolos įmokos gali būti nemažos, bet jeigu suma maža, tai automatiškai ir įmokos mažesnės. Kuo didesnę sumą nurodysite kredito paraiškoje, tuo mažesnė tikimybė, kad gausite tą paskolą. Taip yra todėl, kad dėl sumos yra vertinamas ir kliento pajėgumas. Pavyzdžiui, didėlėms paskoloms būna ir didelės įmokos, todėl kiekvieną mėnesį jūs turėtumėte gauti ir didesnes pajamas. Jeigu didesnių pajamų negaunate, tada ir paskolos neturėtumėte tikėtis. Bet, jeigu paskolos suma yra maža, o įmokos taip pat, tai jums jau reikia gauti kitokią pajamų sumą – mažesnę. Tada gauti kreditą jums bus paprasčiau.

Ar gausite paskolą – priklausys ir nuo turimų įsipareigojimų. Tai kas, kad jūs gaunate daug pajamų, bet jeigu jūs iškart jas išleidžiate įsipareigojimams padengti, tai jūs skolintis jau nebegalėsite.