Organizuojant pirmąjį savo koncertą

Garso aparatūros nuoma

Surengti koncertą gali būti labai sudėtinga – ypač tuomet, jei tai pirmasis jūsų organizuojamas renginys. Tai įprastai kelia daug streso ir reikalauja begalės pastangų bei laiko, todėl visais svarbiausiais darbais turite pradėti rūpintis kaip įmanoma anksčiau. Kaip žinia, kiekvieno būsimo dalyvio poreikiai ir reikalavimai yra labai skirtingi, todėl norint, kad kuo daugiau dalyvių būtų visiškai patenkinti jų aplankytu koncertu, būtina kuo daugiau dėmesio skirti koncerte skambėsiančiai muzikai.

  • Be abejo, kiekviename koncerte groja įvairios muzikinės grupės. Todėl visų pirma turėtumėte išsiaiškinti, ko tikisi grosiančių grupių nariai. Galbūt jie turi tam tikrų specifinių reikalavimų? O gal jie reikalauja konkrečios garso aparatūros, kuri jų grojamą muziką galėtų perkelti į naują lygį? Visa tai yra labai svarbu, jei norite, kad koncerte skambėtų kokybiška muzika.
  • Garso aparatūra, kurią naudosite savo organizuojamame koncerte, privalo būti kuo aukštesnės kokybės. Nuo to priklausys ar jūsų koncerto dalyviai bus patenkinti garso kokybe. Jei neturite reikiamos aparatūros, tuomet jums neabejotinai gali pagelbėti garso aparatūros nuoma. Tokiu atveju jūs ne tik būsite visiškai tikri, kad koncerte bus naudojama pačios aukščiausios kokybės muzika, tačiau taip pat galėsite gerokai sutaupyti.
  • Taip pat labai didelį dėmesį turite skirti programos parengimui. Joje turi būti numatyta, kokiu metu ir kokios grupės pristatys savo muzikinę programą. Taipogi, jei norite paįvairinti savo koncerto lankytojų laisvalaikį, pasirūpinkite ir įvairiomis originaliomis pramogomis.
  • Žinoma, nepamirškite, kad į jūsų koncertą kviečiamos muzikinės grupės taip pat norės tinkamai pasiruošti, suderinti savo turimą aparatūrą ir pailsėti. Todėl išspręskite jiems skirtų patalpų klausimą.
  • Renginio vieta yra ne ką mažiau svarbi už visas minėtas detales. Nuo to gali priklausyti ne tik koncerto dalyvių komfortas, tačiau taip pat ir skambančios muzikos kokybė. Todėl būtinai pasirūpinkite savo koncerto pobūdį geriausiai atitinkančia vieta.

Taigi, kaip matote, detalių, kurias reikėtų gerai apgalvoti, yra labai daug. Dėl šios priežasties svarbu į pagalbą pasitelkti savo sričių profesionalus ir sudaryti aiškų būsimų veiksmų planą.