Kuris plaukelių šalinimo būdas yra efektyviausias

Epiliatoriai

Anuomet vienintelis būdas pašalinti savo odos plaukelius būdavo skutantis skutimosi peiliukais arba depiliuojantis karštu vašku. Nei vienas, nei kitas variantas nėra pats efektyviausias, juolab, kad abu iš jų turi nemažai minusų. Be abejo, galbūt iki šiol buvote linkę naudoti tik skutimosi peiliukus, tačiau ar tai tikrai visuomet pateisindavo jūsų lūkesčius?

Pastebima, kad tuomet, kai plaukeliai šalinami skutantis, susiduriama su keliais nepatogumais: odos įpjovimais, paraudimais, alergija ir poreikiu dažniau skustis. Juk puikiai suprantama, kad dauguma vartotojų skutimosi peiliuką naudoja ne vieną kartą, todėl didėja tikimybė, kad odos poros užsikrės ir kils alergija. Be to, skutantis yra labai nesudėtinga įsipjauti – ypač tuomet, jei ant odos pasirodo spuogelių. Kaip jau buvo minėta, tokiais atvejais taip pat tenka dažniau skustis, nes skutimosi peiliukai pašalina tik viršutinę plauko dalį, t.y. plaukas nepašalinamas su šaknimis.

Tuo tarpu nors depiliacija vašku didžiąją dalį plaukelių pašalina su šaknimis, tai nėra labai efektyvus sprendimas. Visų pirma, reikia nemažai laiko pasiruošimui. Be to, vaško pašildymui reikia specialių aparatų. Nereikia pamiršti, kad užtepus karštą vašką ir plėšiant odą, galima nesunkiai ją pažeisti. Jei naudojama netinkama technika arba tai daroma pakankamai lėtai ir ne vieną kartą toje pačioje odos vietoje – kartu su plaukeliais galite nuplėšti ir paviršinį odos sluoksnį, o tai reiškia, kad kurį laiką jūsų oda bus labai raudona.

Laimei, visų šių nepatogumų galima išvengti, jei bus naudojami epiliatoriai, kuriuos šiandien galite rasti bene kiekvienoje parduotuvėje. Jei naudositės internetu, tuomet epiliatorių pasirinkimas bus dar didesnis. Epiliatoriaus dėka galima savo odos plaukelius pašalinti nepalyginti greičiau ir paprasčiau. Jums nereikia naudoti papildomų priemonių. Ką jau kalbėti apie tai, kad epiliatoriai nepažeidžia odos ir jos neįpjauna. Be to, epiliatoriai nekelia alergijos, o nudepiliuoti plaukeliai atauga ne taip greitai, nes yra pašalinami su visomis šaknimis.

Be abejo, tai nėra vieninteliai plaukelių šalinimo būdai, todėl jei peržiūrėsite pasirinkimus, kuriuos turi kiekvienas iš mūsų, rasite tai, kas atitinka jūsų poreikius.