Kartoninės dėžės internetu iš tiekėjų

kartonines dezesJeigu siuntų pakavimui naudojate kartonines dėžes, tai turėtumėte žinot ir tai, jog pigiausiai jas galima įsigyti internetinėse parduotuvėse. Žinoma, ne bet kokiose, o specializuotose, kurios prekiauja pakavimo medžiagomis bei priemonėmis. Dabar internetu užsisakyti kartonines dėžes galima paprastai – reikia tik susirasti patikimą tiekėją ir pateikti užsakymą. Bet, norintiems sutaupyti verslininkams siūloma ieškoti tiekėjų, kurie galėtų pasirašyti sutartis. Tos sutartis leistų gauti didesnes nuolaidas, visos medžiagos būtų pristatomos pagal sutartus terminus. Internete surasti pakavimo medžiagų tiekėjus yra paprasta – užtenka susirasti internetines parduotuves ir tiek, o paskui jau lieka tik derinti visas užsakymo detales.

Kalbant apie kartonines dėžes, tai čia reikėtų pabrėžti, kad tiekėjai jas siūlo įvairiausių dydžių, spalvų bei storio. Tai reiškia, kad iš tiekėjų galite įsigyti įvairias dėžes vieno užsakymo metu. Bet, nereikia pamiršti, kad visuomet reikėtų atsižvelgti ir į perkamą kiekį. Jeigu jūs pirksite vos kelis vienetus tokių dėžių, tai nemaža tikimybė, kad teks mokėti už pristatymą, kuris yra nemažas, bet jeigu pirksite dideliais kiekiais ir vieno užsakymo vertė bus nemaža, tada tikėtina, jog pardavėjas pats pasirūpins, jog jums netektų mokėti už pristatymą.

Sudarant sutartis su tiekėjais, dažniausiai pakavimo medžiagos pristatomos nemokamai. Sutarčių sudarymo atveju, pardavėjas reikalauja, jog tam tikrą laikotarpį kiekvieno užsakymo metu būtų imamas tam tikras kiekis. Dažniausiai nėra atsižvelgiama į pakavimo medžiagų pobūdį ar rūšį – svarbiausia, kad būtų pasiekta nustatyta suma už visas medžiagas. Žinoma, nereikia pamiršti, kad su tiekėjais viską galima suderinti taip, jog nauda būtų abiem pusėms, todėl galite bandyti tartis, jog kiekvieną kartą būtų pateikiamas užsakymo kiekis, kuris ne visuomet būtų vienodas. Viskas priklauso  nuo jūsų gebėjimo derėtis.

Kas liečia kartonines dėžes, tai jas reikėtų rinktis ir tuomet, jeigu jūs prekiaujate įvairiomis prekėmis. Tai reiškia, kad skirtingų svorių prekėms tiks ir šios dėžės, nes kaip minėjome pradžioje, jos yra visokių dydžių bei storių. Vienos atlaikys sunkesnius krovinius, kitos – lengvesnius. Tiesiog žiūrėkite ką siūlo tiekėjas – internete jie pateikia didelį asortimentą.